Opakowania ekologiczne Contipack

 
B2B

Dla podmiotów gospodarczych prowadzących hurtownie lub planujących dystrybucję naszych produktów zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: 508 870 483 lub poprzez maila handel@contipack.pl, gdzie nasz doradca przygotuje ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.


Jednorazowe sztućce drewniane

Widelce drewniane 16 cm Widelce drewniane 16 cm
Producent: Conti
Cena: 162,56 zł
Karton
zobacz więcej
Noże drewniane 16,5 cm Noże drewniane 16,5 cm
Producent: Conti
Cena: 129,10 zł
Karton
zobacz więcej
Łyżki drewniane 16 cm Łyżki drewniane 16 cm
Producent: Conti
Cena: 179,48 zł
Karton
zobacz więcej
Łyżki drewniane 14 cm Łyżki drewniane 14 cm
Producent: Conti
Cena: 147,60 zł
Karton
zobacz więcej
Łyżki drewniane 11 cm Łyżki drewniane 11 cm
Producent: Conti
Cena: 126,74 zł
Karton
zobacz więcej
Łopatki do lodów 70mm Łopatki do lodów 70mm
Producent: Conti
Cena: 442,80 zł
Karton
zobacz więcej
Łopatki do lodów 95mm Łopatki do lodów 95mm
Producent: Conti
Cena: 587,20 zł
Karton
zobacz więcej
Mieszadełko do kawy 14 cm Mieszadełko do kawy 14 cm
Producent: Conti
Cena: 83,05 zł
Karton
zobacz więcej
Mieszadełka do kawy 18 cm Mieszadełka do kawy 18 cm
Producent: Conti
Cena: 141,11 zł
Karton
zobacz więcej

Sztućce drewniane

Sztućce drewniane to doskonały substytut tradycyjnych sztućców jednorazowych wykonanych z plastiku, które rozkładają się wiele setek lat w środowisku naturalnym. Oferta firmy Contipack ma pomóc zadbać o środowisko, dlatego obejmuje takie produkty jak: łyżeczki drewniane, łyżki drewniane duże, widelce drewniane czy noże. Wszystkie są w pełni biodegradowalne i wykonane z naturalnego drewna brzozowego. Nasze sztućce pozbawione są substancji chemicznych, BPA czy związków toksycznych, które można znaleźć w produktach plastikowych. Stworzyliśmy sztućce drewniane, które są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także dla Twojego zdrowia. Ponadto cechuje je wytrzymałość, funkcjonalność oraz łatwość w użytkowaniu. Doskonale sprawdzą się zarówno w warunkach domowych, w podróży, jak i w restauracjach, barach i firmach cateringowych.

Drewniane sztućce jednorazowe – dlaczego warto wybrać te wykonane z drewna brzozowego?

W ofercie Contipack znajdziesz sztućce z drewna brzozowego. Wybór takiego materiału jest podyktowany jego stosunkowo łatwą uprawą. Brzoza dość szybko rośnie i jest niezwykle wytrzymała. Drewno brzozowe, jeśli tylko poddane zostało odpowiedniej obróbce, sprawia, że wykonane z niego sztućce jednorazowe biodegradowalne są całkowicie gładkie i nie ma ryzyka, że będą odpryskiwać. Można je zatem bezpiecznie stosować zarówno do zimnych, jak i gorących potraw. Wybierając sztućce jednorazowe drewniane z brzozy, należy zwrócić uwagę na to, czy posiadają odpowiednie certyfikaty. Najważniejszy z nich to ten określany mianem FSC, który oznacza, że ilość pozyskiwanego drewna nie przekracza ilości, którą jest w stanie odtworzyć las. Mówi on także o tym, że przy pozyskiwaniu drewna pozostałe rośliny znajdujące się w otoczeniu oraz zwierzęta są w odpowiedni sposób zabezpieczone, a także zapewnia godne warunki dla ludzi pracujących przy pozyskiwaniu drewna. Materiał ten charakteryzuje się wytrzymałością – nie musisz się martwić, że będzie pękać, łamać się podczas używania. Kupując sztućce biodegradowalne w Contipack, możesz być pewien, że materiały, z których wykonane są oferowane produkty, zostały pozyskane w odpowiedni sposób, posiadają bowiem certyfikat FSC.

Sztućće EKO – oferta

Z ofertą Contipack kompleksowo wyposażysz swój biznes nie tylko w EKO naczynia, ale także w sztućce ekologiczne o wiele bardziej zdrowe dla środowiska niż ich plastikowe odpowiedniki oraz o wiele bardziej praktyczne i wytrzymałe niż sztućce papierowe.

EKO sztućce dostępne w naszej ofercie to:

 • drewniane widelce jednorazowe,

 • widelczyki drewniane do frytek,

 • drewniane łyżeczki jednorazowe,

 • drewniane łyżki jednorazowe,

 • noże drewniane,

 • zestaw sztućców jednorazowych (dwu- lub trzyelementowy),

 • mieszadełka do kawy,

 • łopatki do lodów.

Biodegradowalne sztućce drewniane – zalety

Główną zaletą, jaką posiadają jednorazowe sztućce drewniane, jest niewątpliwie fakt, że ich produkcja w żaden sposób nie zagraża środowisku oraz to, że są w pełni biodegradowalne. Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego warto postawić na to rozwiązanie.

Sztućce EKO – zalety:

 • są neutralne – nie wpływają w żaden sposób na smak serwowanych w nich potraw;

 • są odporne na temperatury – nadają się zarówno do zimnych, jak i gorących potraw. Sprawdzą się w zakresie od -20 stopni Celsjusza do nawet 85 stopni Celsjusza;

 • są trwałe – nie odpryskują się, nie pękają oraz nie łamią podczas spożywania posiłku, co bardzo często ma miejsce w przypadku używania plastikowych sztućców;

 • są estetyczne – drewno prezentuje się bardzo elegancko, dlatego, mimo że jest to jednorazowe rozwiązanie, to może być elementem ozdoby stołu;

 • są komfortowe w użytkowaniu – odpowiednia długość i niewielka waga sprawiają, że wygodnie się ich używa.

Drewniane sztućce – cena

Koszty wprowadzenia ekologicznych rozwiązań w postaci drewnianych sztućców do Twojego biznesu są niewielkie w porównaniu z tym, co robisz dla środowiska. To, ile zapłacisz, będzie zależało przede wszystkim od tego, jakiej wielkości opakowanie wybierzesz i który rodzaj sztućców. Mamy bowiem ekologiczne sztućce jednorazowe pakowane po 100 sztuk lub 5000 sztuk. Przykładowo:

 • łyżeczki jednorazowe – cena za karton, który zawiera 5000 sztuk, zapłacisz około 380 złotych

 • większe łyżki drewniane – cena za karton, gdzie znajduje się 5000 sztuk, to około 500 złotych.

Jeśli prowadzisz biznes i chcesz regularnie zaopatrywać się u nas w drewniane sztućce jednorazowe, cena będzie ustalana indywidualnie. Skontaktuj się z naszymi doradcami, a oni przygotują ofertę specjalnie dla Ciebie, uwzględniając rabaty.

Gdzie kupić sztućce drewniane jednorazowe? Sklep internetowy Contipack

W sklepie internetowym Contipack wygodnie zakupisz zarówno widelce drewniane jednorazowe, jak i łyżki drewniane. Hurt, detal – prowadzimy obie formy, sprzedaży, dlatego Ty decydujesz czy kupisz u nas np. łyżeczki jednorazowe 100 szt. czy 5000 sztuk. Drewniane sztućce jednorazowe EKO pełnią takie same funkcje jak artykuły z plastiku, a rozkładają się dużo szybciej, dlatego są tak częstym wyborem. Sprawdzają się w przypadku restauracji, barów, firm cateringowych, foodtrucków, które serwują dania na wynos. Często wykorzystywane są również jako sztućce piknikowe – są lekkie, nie zajmują dużo miejsca, więc sprawdzą się wszędzie tam, gdzie trzeba je przenosić. Sztućce drewniane jednorazowe, to propozycja dla każdego, kto potrzebuje wygodnych rozwiązań. Poznaj naszą kompletną ofertę w tym naczynia i opakowania z trzciny cukrowej, złóż zamówienie i zadbaj wraz z Contipack o środowisko.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl