B2B

Dla podmiotów gospodarczych mamy specjalną ofertę hurtową na cały zaprezentowany asortyment. Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: 508 870 483, gdzie nasi doradcy przygotują ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb.

Kontakt

Adres: ul. Przemysłowa 166 62-510 Konin

E-mail: sklep@contipack.pl

Telefon: 508 870 483

NIP: 6653024546

REGON: 383773627

Opakowania z trzciny cukrowej

Opakowania Jednorazowe z trzciny cukrowej

Opakowanie z trzciny cukrowej, to świetny substytut tradycyjnych opakowań jednorazowych. Uprawa trzciny cukrowej nie wymaga szczególnych warunków, a nawet nawożenia. Niezbędna jest jedynie temperatura powyżej 30 stopni Celsjusza. Poza tym trwa odrasta nawet kilka razy w ciągu roku. Oferowane przez Contipack opakowania są neutralne pod względem przenikania smaku i zapachu. Cechują się dużą odpornością na wilgoć i temperaturę, a to oznacza, że można stosować je zarówno do dań zimnych, jak i ciepłych. Są również odporne na olej.

Opakowania z trzciny cukrowej nadają się do stosowania w mikrofalówkach oraz zamrażarkach. Nieważne czy szukasz ekologicznych naczyń jednorazowych do użytku domowe, do firmy cateringowej, restauracji, baru, imprez plenerowych, pikników czy biwaków, bo nasze opakowania z trzciny cukrowej świetnie nadają się na każdą z tych okoliczności. Ich podstawowymi cechami charakterystycznymi są estetyczny wygląd, niezawodność oraz w 100% biodegradowalność. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami naszej oferty oraz zamówienia opakowania z trzciny cukrowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl