B2B

Dla podmiotów gospodarczych mamy specjalną ofertę hurtową na cały zaprezentowany asortyment. Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: 508 870 483, gdzie nasi doradcy przygotują ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb.

Kontakt

Adres: ul. Przemysłowa 166 62-510 Konin

E-mail: sklep@contipack.pl

Telefon: 508 870 483

NIP: 6653025155

REGON: 38401601200000

Sztućce drewniane

Sztućce drewniane, to doskonały substytut tradycyjnych sztućcy jednorazowych wykonanych z plastiku, które rozkładają się wiele setek lat w środowisku naturalnym. Oferowane przez contipack sztućce jednorazowe są w pełni degradowane. Wykonujemy je z naturalnego drewna brzozowego. Jest ono pozyskiwane w ramach odpowiedzialnej gospodarki leśnej – jest to potwierdzone certyfikatem FSC. Nasze sztućce pozbawione są substancji chemicznych, BPA czy związków toksycznych, które można znaleźć w produktach plastikowych. Stworzyliśmy sztućce drewniane, które są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także dla Twojego zdrowia. Ponadto cechuje je wytrzymałość, funkcjonalność oraz łatwość w użytkowaniu. Doskonale sprawdzą się zarówno w warunkach domowych, w podróży, jak i w restauracjach, barach i firmach cateringowych. W naszej ofercie znajdziesz sztućce drewniane takie jak: łyżki, noże, widelce, a także całe zestawy, a każdy z nich pakowany po 100 sztuk. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami naszej oferty oraz do zakupów!

Sztućce jednorazowe wykonane z drewna, czyli naturalnego materiału stanowią coraz chętniej wybieraną alternatywę dla sztućców plastikowych. Zrozumienie zagrożenia, jakie niesie plastik, jest większe, osoby świadome ekologicznie decydują się na wielo lub jednorazowe produkty. Sztućce drewniane coraz częściej widzimy zarówno na domowych grillach, jak i w restauracjach oraz barach. Są one dostępne w niskich cenach, po użyciu należy je wyrzucić do biodegradowalnych pojemników, dzięki czemu są wykorzystywane ponownie w innym celu.

Sztućce jednorazowe – dlaczego warto?

Drewniane sztućce jednorazowe pełnią takie same funkcje, jak przybory z plastiku, a rozkładają się dużo szybciej. Po zastosowaniu mogą służyć jako kompostownik. Dodatkowo produkty te nie wpływają w żaden sposób na spożywane potrawy, ponieważ są bezsmakowe oraz bezzapachowe. Sztućce jednorazowe z drewna są lekkie, nie zajmują wiele miejsca, dlatego warto je mieć przy sobie podczas podróży. Z powodu niskiej ceny i łatwego przenoszenia są coraz częściej spotykane na festiwalach i imprezach zorganizowanych, na których występują budki z jedzeniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl