B2B

Dla podmiotów gospodarczych prowadzących hurtownie lub planujących dystrybucję naszych produktów zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: 508 870 483 lub poprzez maila handel@contipack.pl, gdzie nasz doradca przygotuje ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

Jeżeli są Państwo klientem indywidualnym, zainteresowanym mniejszymi zakupami, prosimy o kontakt pod nr tel. 789 458 144, gdzie nasz doradca pokieruje Państwa do Naszych Partnerów, posiadających w ofercie interesujący Państwa asortyment.
Kontakt

Adres: ul. Przemysłowa 166 62-510 Konin

E-mail: sklep@contipack.pl

Telefon: 508 870 483

NIP: 6653024546

REGON: 383773627

30 dni na zwrot

ZWROT PRZY KOLEJNYM ZAMÓWIENIU

Mają Państwo prawo odstąpić od zakupu przez sklep internetowy w terminie 30 dni od otrzymania przesyłki bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki wysłać maila informujacego o tym zamiarze na adres sklep@contipack.pl 

Następnie mają Państwo 14 dni na zwrot nieużywanego towaru wraz z formularzem zwrotu.

Formularz zwrotu wraz z etykietą zwrotną otrzymają państwo zwrotnie mailem. Po otrzymaniu przesyłki z towarem, w ciągu 7 dni, zwrócimy Państwu pieniądze na wskazane w formularzu konto. Informujemy, że zwrotowi nie podlegają opłaty za przesyłki. Zwrot środków nastąpi jedynie za oryginalnie zapakowane produkty. W przypadku uszkodzenia lub otwarcia opakowania, ze względu na charakter produktów (naczynia jednorazowe do kontaktu z żywnością), zwroty nie będą uwzględniane. Towar zapakowany jest w folię zabezpieczajacą produkt przed czynnikami zewnętrznymi. Możesz dokładnie zapoznać się z produktem bez otwierania opakowania. Informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Adres do wysyłki zwrotów/wymian:

Contipack Sp. z o.o.
Ul. Przemysłowa 166
62-510 Konin

Gdzie mogę nadać paczkę?

Paczkę można nadać w jednym z ponad 3500 punktów w całej Polsce: w kiosku Ruchu lub innym miejscu w okolicy: Kliknij tutaj i sprawdź, gdzie można nadać paczkę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl