B2B

Dla podmiotów gospodarczych mamy specjalną ofertę hurtową na cały zaprezentowany asortyment. Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: 508 870 483, gdzie nasi doradcy przygotują ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb.

Kontakt

Adres: ul. Przemysłowa 166 62-510 Konin

E-mail: sklep@contipack.pl

Telefon: 508 870 483

NIP: 6653024546

REGON: 383773627

Ekologiczne słomki papierowe

Słomki papierowe białe Słomki papierowe białe
Producent: Conti
Cena: 259,78 zł
zobacz więcej
Słomki papierowe brązowe. Słomki papierowe brązowe.
Producent: Conti
Cena: 259,78 zł
zobacz więcej
Słomki papierowe mix Słomki papierowe mix
Producent: Conti
Cena: 422,38 zł
zobacz więcej
Słomki papierowe srebrne paski. Słomki papierowe srebrne paski.
Producent: Conti
Cena: 331,12 zł
zobacz więcej
Słomki papierowe złote paski. Słomki papierowe złote paski.
Producent: Conti
Cena: 331,12 zł
zobacz więcej
Słomki pastelowe różowe Słomki pastelowe różowe
Producent: Conti
Cena: 288,80 zł
Karton
zobacz więcej
Słomki pastelowe turkusowe Słomki pastelowe turkusowe
Producent: Conti
Cena: 288,80 zł
Karton
zobacz więcej
Słomki pastelowe zielone Słomki pastelowe zielone
Producent: Conti
Cena: 288,80 zł
Karton
zobacz więcej
Słomki pastelowe żółte Słomki pastelowe żółte
Producent: Conti
Cena: 288,80 zł
Karton
zobacz więcej

Eko słomki

Słomki ekologiczne są coraz częściej zastępowane przez plastikowe, co spotyka się z dużą aprobatą, szczególnie w restauracjach oraz pubach, gdzie zużywana jest ich największa ilość. Produkty z naszego sklepu internetowego są odpowiedzią na wciąż rosnący problem zanieczyszczenia środowiska. Nasza planeta jest zagrożona plastikowymi odpadkami, w tym słomkami, lądującymi w oceanach i stwarzającymi niebezpieczeństwo dla jego mieszkańców. Jedna eko słomka, wykonana z biodegradowalnego i kompostowanego papieru zastępuje aż 600 słomek plastikowych – to duży przełom, który zmienia nasz świat w lepsze i czystsze miejsce.

Słomki papierowe – cechy produktu

Słomki papierowe stosowane w obiektach gastronomicznych są dodawane zarówno zimnych, jak i ciepłych napojów, ponieważ wytrzymują temperatury od -25°C do +40°C. Produkty te tracą swoje właściwości dopiero po kilaku godzinach, są więc wystarczająco trwałe, by spełniać swoją funkcję. Ze względu na materiał, z którego produkowane są słomki ekologiczne, można na nie nanosić dowolny kolor oraz wzór i tym samym dopasować do rodzaju wystroju, okoliczności oraz preferencji.

Słomki ekologiczne – dlaczego warto?

Eko słomki nie rozwiążą kryzysu planety związanego ze zbyt dużą ilością tworzyw sztucznych, ale stanowią pierwszy krok do zmiany nawyków. Słomki znajdujące się w asortymencie naszego sklepu są wytwarzane z naturalnych materiałów, które ani nie grożą nam, ani środowisku naturalnemu. Ich jakość jest wysoka, nie zmieniają one smaku napojów, nie wpływają też na ich konsystencję i zabarwienie. Słomki ekologiczne z ContiPack nie wymiękają – nie zmieniają się pod wpływem płynów. Produkty te są bezpieczne, a więc idealne na całej rodziny. Mogą stanowić świetny pomysł na prezent, szczególnie dla miłośników ekologicznych rozwiązań.

Sklep internetowy ContiPack – nasza oferta

Nasze eko słomki cechują się wysoką jakością – są mocne, wytrzymałe i sztywne. Możesz zakupić je w opakowaniach po 250 sztuk, w rozmiarze 6 na 197 mm lub 8 na 210 mm. Oferujemy słomki papierowe w różnych kolorach: złote, białe, czarne, brązowe, a także kolorowe. Jest możliwość zakupu słomek ekologicznych indywidualnych, pakowanych osobno w papier. Dzięki temu bez trudu dopasujesz je do koloru czy też motywu przewodniego swojej imprezy. Nadają się także świetnie do restauracji i barów. Zapraszamy do poznania całego asortymentu naszego sklepu internetowego, w razie pytań, chętnie służymy radą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl