Opakowania ekologiczne Contipack
B2B

Dla podmiotów gospodarczych prowadzących hurtownie lub planujących dystrybucję naszych produktów zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: 508 870 483 lub poprzez maila handel@contipack.pl, gdzie nasz doradca przygotuje ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.


Select language

O firmie

Firma CONTIPACK powstała w odpowiedzi na zwiększające się zapotrzebowanie na produkty ekologiczne i rosnącą świadomość społeczeństwa dążącą do zastępowania tworzyw sztucznych materiałami biodegradowalnymi. Zdobyta wcześniej wiedza i wieloletnie doświadczenie w innych branżach umożliwiła nam stanie się bezpośrednim importerem sprzedawanych asortymentów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu produkty w pełni sprawdzone, bezpieczne, których wartość odpowiada jakości wykonania. 

Proponujemy Państwu produkty niezbędne przy prowadzeniu biznesów związanych z szeroko pojętą gastronomią, hotelarstwem oraz handlem. Nasi doradcy handlowi posiadający wieloletnie doświadczenie w sprzedaży zapewniają fachową i zorientowaną na Klienta pomoc i wsparcie merytoryczne. Dzięki platformie do sprzedaży internetowej szybko i sprawnie możecie Państwo złożyć zamówienie, obserwować jego realizację, sprawdzić poprzednie transakcje i otrzymać wybrane produkty bez konieczności bezpośredniego kontaktu z doradcą handlowym. Stałe dostawy wytworzonych przez współpracujących z nami producentów, pozwolą nam na płynną realizację dostaw, dopasowanie oferty do potrzeb rynku oraz poszerzenie oferty produktowej.  

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, wsłuchujemy się w potrzeby a jako zespół chcemy stać się dla Państwa solidnym i pewnym partnerem. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl