B2B

Dla podmiotów gospodarczych prowadzących hurtownie lub planujących dystrybucję naszych produktów zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: 508 870 483 lub poprzez maila handel@contipack.pl, gdzie nasz doradca przygotuje ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

Jeżeli są Państwo klientem indywidualnym, zainteresowanym mniejszymi zakupami, prosimy o kontakt pod nr tel. 789 458 144, gdzie nasz doradca pokieruje Państwa do Naszych Partnerów, posiadających w ofercie interesujący Państwa asortyment.
Kontakt

Adres: ul. Przemysłowa 166 62-510 Konin

E-mail: sklep@contipack.pl

Telefon: 508 870 483

NIP: 6653024546

REGON: 383773627

Darmowy zwrot

DARMOWY ZWROT PRZY PIERWSZYM ZAMÓWIENIU!

Zakupy przez internet zawsze są trudną decyzją ze względu na brak możliwości obejrzenia produktu. Staramy się opisywać każdy produkt w sposób umożliwiający podjęcie Państwu decyzji.

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom wprowadziliśmy: Darmowy zwrot przy pierwszym zamówieniu w naszym sklepie internetowym!

Jeśli jest to twoje pierwsze zamówienie w naszym sklepie internetowym, możesz bezpłatnie odesłać całość lub część produktów, niezależnie od motywów tej decyzji. Pamiętaj, że przyjmujemy tylko oryginalnie zapakowane produkty. W przypadku uszkodzenia lub otwarcia opakowania, ze względu na charakter produktów (naczynia jednorazowe do kontaktu z żywnością), zwroty nie będą uwzględniane. Towar zapakowany jest w folię zabezpieczajacą produkt przed czynnikami zewnętrznymi. Możesz dokładnie zapoznać się z produktem bez otwierania opakowania.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać darmowy zwrot?

  1. Wystarczy złożyć swoje pierwsze zamówienie.
  2. Jeśli nie będzie Pani zadowolona z produktu proszę napisać do nas wiadomość na adres sklep@contipack.pl.
  3. W ciągu 2 dni roboczych wyślemy Ci formularz zwrotu i list przewozowy, który należy nakleić na paczkę.
  4. Prosimy o wypełnienie formularza zwrotu.
  5. Spakuj produkt do paczki, dodaj formularz zwrotu i nadaj w punkcie Inpost.
  6. Po odebraniu paczki w ciągu 7 dni zrobimy zwrot pieniędzy na konto. Przeważnie są to 2-3 dni robocze.

Adres do wysyłki zwrotów/wymian:

Contipack Sp. z o.o.
Ul. Przemysłowa 166
62-510 Konin

Gdzie mogę nadać paczkę?

Paczkę można nadać w jednym z ponad 3500 punktów w całej Polsce: w kiosku Ruchu lub innym miejscu w okolicy: Kliknij tutaj i sprawdź, gdzie można nadać paczkę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl